Ka përfunduar procesi i numërimit në Selenicë, ku PS ka fituar me mbi 59% të votave

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i PS, Nertil Bellaj ka marrë 5074 vota.

Sakaq, kandidati i koalicionit “BF”, Leonard Rakipaj, ka marrë 3525 vota.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Arena e Lajmit” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Arena e Lajmit