U akuzua për vrasjen e çiftit të moshuar në Dropull, zbardhet dëshmia e Thoma Mastorës: Nuk i kam vrarë unë! Kriminelin kërkojeni në…

I akuzuar për vrasjen e çiftit të të moshuarve Ilia nga Bodrishta e Dropullit, 69-vjeçari Thoma Mastora nuk ka pranuar fajësinë përpara oficerëve të policisë gjyqësore dhe prokurores Blerina Musabelliu.

“Nuk i kam vrarë unë, nuk jam unë autor i krimit, kërkojeni gjetkë kriminelin” është gjithçka ka pohuar 69 – vjeçari

Mastora do të dalë nesër para togave të zeza të Gjykatës së Faktit për t’u vlerësuar arrestimi nga Prokuroria Rajonale që me shumë mundësi do të japë për të qëndrim në burg pa afat.

Arena e Lajmit

U akuzua për vrasjen e çiftit të moshuar në Dropull, zbardhet dëshmia e Thoma Mastorës: Nuk i kam vrarë unë! Kriminelin kërkojeni në…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook