Reja i ashpër me Napolin: Sezon i dështuar, e pësojnë gjithmonë në fund

Napoli dështoi të fitonte mbrëmë, teksa Udinese i “rrëmbeu” një pikë me golin në fund (1-1). Ish-trajneri i Kombëtares, Edi Reja u tregua i ashpër me napoletanët në një intervistë, teksa u shpreh se ky sezon po përfundon ashtu siç nisi: keq.

“Kjo pikë nuk është e dobishme për askënd, ndoshta më shumë për Udinese-n, që tani do të ketë tre përplasje direkte. Për Napoli-n ky sezon filloi keq dhe po përfundon edhe më keq. Nuk është hera e parë që humbasin pikë duke e pësuar në fund të ndeshjeve”-u shpreh Reja.

(J.S/)

Arena e Lajmit

Reja i ashpër me Napolin: Sezon i dështuar, e pësojnë gjithmonë në fund

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook