Rezoluta e PS/ E thonë hapur që synojnë të ndërhyjnë në Refomën në Drejtësi përmes Parlamentit”, Alibeaj e zbulon: Ja si do ta arrijnë


Rezoluta e PS/ E thonë hapur që synojnë të ndërhyjnë në Refomën në Drejtësi përmes Parlamentit”, Alibeaj e zbulon: Ja si do ta arrijnë
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Enkelejd Alibeaj po mban një konferencë për shtyp së bashku me përfaqësuesin ligjor të PD, Rezart Kthupi.
“Tashmë publiku u njoh me projekt rezolutën që u hodh në mejdanin e politikës. Për të hedhur pak dritë çfarë ajo përmban, po përdor të njëjt…

Rezoluta e PS/ E thonë hapur që synojnë të ndërhyjnë në Refomën në Drejtësi përmes Parlamentit”, Alibeaj e zbulon: Ja si do ta arrijnë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook