Eksploruesja e Mesdheut sjell 450 vizitorë, Rama: Pushuesit nga 22 shtete të botës po shijojnë bukuritë e Shqipërisë

Kroçera “Seaborne Quest” ose siç quhet ndryshe Eksploruesja e Mesdheut është ndalur këtë mëngjes për herë të parë në Durrës duke sjellë 450 vizitorë nga 22 shtete të botës prej Kanadasë e Kilit deri në Malajzi dhe Australi të cilët po shijojnë bukuritë e Durrësit, Krujës dhe Tiranës, duke e bërë Shqipërinë pjesë të pandashme të tureve nëpër xhevahiret e Mesdheut, shkruan Rama në rrjetet sociale.

Arena e Lajmit

Eksploruesja e Mesdheut sjell 450 vizitorë, Rama: Pushuesit nga 22 shtete të botës po shijojnë bukuritë e Shqipërisë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook