Dhunohet avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi, goditet me levë

Avokati i ish kryeministrit Sali Berisha , Sokol Mëngjesi, është bërë sot subjekt i dhunës, duke u goditur me levë nga persona të paidentifikuar.

Lajmi konfirmohet për nga gazetarja Klodiana Lala, ndërkohë që mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e ish Bllokut.

Mëngjesi po merr ndihmë mjekësore në spital, ndërkohë që policia po heton në lidhje me motivet e ngjarjes.

()

Arena e Lajmit

Dhunohet avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi, goditet me levë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook