“Shqipëria meriton më shumë”, Basha shpalos nesër programin e Partisë Demokratike

Nesër më 1 qershor, Partia Demokratike do të shpalosë Programin e saj në sloganin “SHQIPËRIA MERITON MË SHUMË!”.

Mësohet se disa nga fushat ku është i fokusuar programi i PD janë e ardhmja e rinisë, rritja e mirëqenies, lufta kundër korrupsionit, kundër varfërisë, emigracioni, arsimi etj.

  • foto galeri
Arena e Lajmit

“Shqipëria meriton më shumë”, Basha shpalos nesër programin e Partisë Demokratike

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook