Arrestohet 21-vjeçari në Korçë, dhunoi nënën dhe motrën e tij

Policia në Korçë ka arrestuar një 21-vjeçar, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij dhe motrës.

Ai ka dhunuar nënën e tij, edhe pse kjo e fundit ishte e pajisur me urdhër mbrojtje.

“Komisariati i Policisë Korçë arrestoi në flagrancë shtetasin M. S., 21 vjeç, banues në fshatin Gjonomadh, Korçë, pasi dyshohet se ka dhunuar motrën dhe nënën e tij, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje”, njofton policia.

(Arena e Lajmit)

Arena e Lajmit

Arrestohet 21-vjeçari në Korçë, dhunoi nënën dhe motrën e tij

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook