Toni Kroos: Ja përse vendosa të tërhiqem. Me Gjermaninë dua të fitoj si me Real-in


Toni Kroos: Ja përse vendosa të tërhiqem. Me Gjermaninë dua të fitoj si me Real-in
Toni Kross do të mbetet shumë gjatë në memorien e sportdashësve, për të gjithë kualitetin e tij dhe karrierën brilante, së cilës do t’i vijë fundi menjëherë pas përfundimit të Euro 2024.
Mesfushori gjerman, ka treguar për të përditshmen gjermane “Kicker” edhe mbi arsyet që e sht…

Toni Kroos: Ja përse vendosa të tërhiqem. Me Gjermaninë dua të fitoj si me Real-in

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook