Zjarri në Shkodër/ Berisha: Tregu dhe banesat u dogjën për ndërtimin e pallateve

Kryedemokrati Sali Berisha ka hedhur dyshime të forta se çfarë fshihet pas zjarrit te dyqanet e rrobave të përdorura në Shkodër, i cili shtrihet në një sipërfaqe të konsiderueshme dhe ka djegur edhe disa banesa.

Berisha shkruan se në Shkodër po ndodh një krim shtetëror pasi tregu dhe disa banesa pranë tij po digjen që të ndërtohen pallate.

Mafia e pushtet-banda në Shkodër djeg tregun dhe banesat për ndërtim të pallateve! Krim shtetëror mafioz”, shkruan Berisha.

()

Arena e Lajmit

Zjarri në Shkodër/ Berisha: Tregu dhe banesat u dogjën për ndërtimin e pallateve

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook