Ndodhej në Shqipëri për pushime/ Ndërron jetë 66-vjeçari italian, pësoi arrest kardiak sapo u fut në det

Një turist italian ka ndërruar jetë ditën e sotme në Ishullin Lezhë në momentin që është futur në det.

Dyshohet se 66-vjeçari nga Milano ka pësuar një arrest kardiak, të cilit nuk ka mundur t’i mbijetojë.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në Ishull Lezhë, shtetasi italian P. G.,66 vjeç, banues në Milano, në momentin që është futur në det dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Arena e Lajmit

Ndodhej në Shqipëri për pushime/ Ndërron jetë 66-vjeçari italian, pësoi arrest kardiak sapo u fut në det

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook