Mesfushori kroat e mbyll me “Euro2024”, një dëmtim i dytë e largon nga Gjermania, e konfirmon Dalic

Kroacia humbet një lojtarë përpara sfidës me Shqipërinë. Nikola Vlasic e ka mbyllur me “Euro2024”, pasi mesfushori i Torinos ka pësuar një dëmtim muskulor, i dyti brenda pak kohësh:

“Nikola bëri shumë për të ndihmuar Kroacinë në “Euro2024”, ai ishte pjesë integrale e ekipit. Për fat të keq u verifikua një dëmtim i dytë, nuk më mbetet gjë tjetër vetëm ta falënderoj për atë që ka dhënë”, u shpreh Dalic.

()

Arena e Lajmit

Mesfushori kroat e mbyll me “Euro2024”, një dëmtim i dytë e largon nga Gjermania, e konfirmon Dalic

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook