Sherr në familje në Korçë/ Bashkëshortët dhunohen me njëri-tjetrin. Gruaja rreh vajzën

Një sherr në familje është regjistruar në Korçë. Mësohet se bashkëshortët janë konfliktuar me njëri-tjetrin. Gjithashtu, gruaja ka dhunuar edhe vajzën e saj.

“U referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. B. dhe për shtetasen M. B. (bashkëshortë), pasi dyshohet se kanë dhunuar njëri-tjetrin. Gjithashtu, dyshohet se shtetasja M. B. ka dhunuar edhe vajzën e saj”, njofton policia.

(Arena e Lajmit)

Arena e Lajmit

Sherr në familje në Korçë/ Bashkëshortët dhunohen me njëri-tjetrin. Gruaja rreh vajzën

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook