Shorti i Champions/ Ballkani me fat, rival i fortë për Egnatian, Struga “peshkon” një skuadër sllovake

Sot u hodh shorti i Champions League, në kuadër të turit të parë para-eliminator. Kampionët e Shqipërisë, Egnatia do të sfidojnë boshnjakët e Borac Banja Luka, në dy duele që pritet të jenë tejet interesante.

Një kundërshtar i lehtë në letër për Ballkanin e Ilir Dajës. Skuadra nga Suhareka do masë forcat me Santa Colomën (Andorra).

Struga ka një rrugë mjaft të vështirë përpara, pasi goglat rezervuan sllovakët e Slovan Bratislava. Deçiç, ekipi shqiptar i Malit të Zi sfidon The Neë Saints, skuadër kjo nga Uellsi.

Shorti:

Slovan Bratislava- Struga

New Saints-Decic

Borac Banja Luka-Egnatia

Ballkani-Santa Coloma

(J.S/)

Arena e Lajmit

Shorti i Champions/ Ballkani me fat, rival i fortë për Egnatian, Struga “peshkon” një skuadër sllovake

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook