E papritur, AF Elbasani ndërpret bashkëpunimin me Nevil Deden: Nuk ishim në një drejtimin


E papritur, AF Elbasani ndërpret bashkëpunimin me Nevil Deden: Nuk ishim në një drejtimin
AF Elbasani deshiron te njoftoje te gjithe opinionin futbolldashes ne Elbasan per nderprerjen e bashkepunimit mes klubit dhe trajnerit Nevil Dede. Politikat dhe strategjia e klubit nuk u gjenden ne vija te perbashketa kooperimi me trajnerin dhe per rrjedhoje te dy palet dakordesu…

E papritur, AF Elbasani ndërpret bashkëpunimin me Nevil Deden: Nuk ishim në një drejtimin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook