Përplasi për vdekje të moshuarin, arrestohet 41-vjeçari në Elbasan

Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit.

Ky person ka përplasur një 94-vjeçar i cili si pasojë e lëndimeve ka humbur jetën në spital.

“Sektori i Qarkullimit Rrugor arrestoi në flagrancë shtetasin E. H., 41 vjeç, pasi ditën e djeshme, në rrugën “Qemal Stafa”, me automjetin që drejtonte, ka përplasur shtetasin H. M., 94 vjeç, këmbësor. Si pasojë, shtetasi H. M. ka humbur jetën në spital”, njofton policia.

Arena e Lajmit

Përplasi për vdekje të moshuarin, arrestohet 41-vjeçari në Elbasan

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook