“Votën i blini me ilaçe e patronazhistë”, tensione te Komisioni për Çështjes Sociale, Vokshi-socialistit: Ju doni në Kuvend të jenë 140 Rama, por…


“Votën i blini me ilaçe e patronazhistë”, tensione te Komisioni për Çështjes Sociale, Vokshi-socialistit: Ju doni në Kuvend të jenë 140 Rama, por…
Janë ngritur tonet në Komisionin për Çështje Sociale dhe Shëndetësi. Albana Vokshi ka debatuar me sekretarin Ilirian Pendavinji, duke e akuzuar se kjo mazhorancë i ka blerë votat me ilaçe dhe kura.
Pjesë nga biseda:
Vokshi: Të ishte për ju nuk duhet të ekzistonte opozita, m…

“Votën i blini me ilaçe e patronazhistë”, tensione te Komisioni për Çështjes Sociale, Vokshi-socialistit: Ju doni në Kuvend të jenë 140 Rama, por…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook