Xhensila ‘djeg’ rrjetin me fotot sensuale

Këngëtarja e dashur nga publiku, Xhensila Myrtezaj, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një seri fotografish mahnitëse nga pushimet e saj të fundit.

Këto fotografi kanë marrë vëmendjen e shumë admiruesve për stilin dhe elegancën që Myrtezaj ka treguar.

Në këto imazhe, Xhensila shfaqet me një kostum që zbulon shumë, i cili thekson linjat e saj perfekte dhe elegancën natyrale.

Kostumi përbëhet nga një fund që lidhet me një bluzë të hapur, duke krijuar një pamje tërheqëse dhe moderne.

Xhensila34
Xhensila34
Xhensi
Xhensi
Arena e Lajmit

Xhensila ‘djeg’ rrjetin me fotot sensuale

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook