Projekte me Romeon? Hedi zbulon planet pas daljes nga BBV

Heidi Baci ishte e ftuara speciale mbrëmjen e djeshme të “Top Arena”.

Ajo zbuloi se pas daljes nga Big Brother VIP është marrë me projekte të cilat i ka në plan, me partnerin e saj Romeo Veshajn.

“Kam ardhur në formë. Romeo fshihet pas zgjedhjes së veshjes sime sonte. Jeta pas BBV… kam dashur të marr veten. Jam marrë me gjërat e mia në Itali dhe disa projekte me Romeon”, tha Heidi.

Projekte me Romeon? Hedi zbulon planet pas daljes nga BBV

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook