Aksident në Devoll, raportohet për 5 të plagosur

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në afërsi të fshatit Progër në Devoll.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për Arena e Lajmit se një mjet ka dalë nga rruga.

Raportohet për të plagosur, teksa policia është duke shkuar drejt vendngjarjes dhe ende nuk dihet se sa persona kanë mbetur të plagosur.

Sipas policies, në mjët udhëtonin 5 persona, të cilët kanë mbetur të plagosur, pasi mjeti i tyre ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

(Arena e Lajmit)

Arena e Lajmit

Aksident në Devoll, raportohet për 5 të plagosur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook