ZYRTARE/ Bayern afron futbollistin e Premier League, operacion me kosto 60 milionë paund

Michael Olise është futbollist i Bayern Munchen. Klubi bavarez ka zyrtarizuar afrimin më të ri, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Mesfushori 22-vjeçar vjen në gjermani pas një eksperience te Crystal Palace, teksa në sezonin e fundit u aktivizua në 19 ndeshje. Bayernit, i kushtoi ky operacion diku te 60 milionë paund, ndërsa transferimi i Olise ka ardhur nga këmbëngulja e trajnerit Kompany.

 

(J.S/)

Arena e Lajmit

 ZYRTARE/ Bayern afron futbollistin e Premier League, operacion me kosto 60 milionë paund

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook