A e vazhdojnë shoqërinë mes tyre? Jori Delli flet ‘pa dorashka’ për Olta Gixharin

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë televizive ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma.

Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë me të Jori është përgjigjur:

Moderatorja: Me Olta Gixharin ke miqësi?

Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlqen shumë është shumë njeri i mirë

A e vazhdojnë shoqërinë mes tyre? Jori Delli flet ‘pa dorashka’ për Olta Gixharin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook