Anglia dhe Holanda/ Alban Tafaj vendos në “peshore” skuadrat: Ja kush ia del


Anglia dhe Holanda/ Alban Tafaj vendos në “peshore” skuadrat: Ja kush ia del
Holanda dhe Anglia do të kërkojnë sonte një biletë për në finalen e Europianit. Specialisti i futbollit, Alban Tafaj në “Euro 24” në News 24, foli për mundësitë e skuadrave.
“Futbolli është i paparashikueshëm. Ëalker dhe Saka po të jenë në formë, nuk ka ekip që t’i mbajë. Le t…

Anglia dhe Holanda/ Alban Tafaj vendos në “peshore” skuadrat: Ja kush ia del

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook