“Kemi luftuar me flakët me orë të tëra”/ Pësoi djegie në fytyrë dhe trup, zjarrfikësi tregon momentet e tmerrit: Po rrezikoheshin familjet, ndërhymë


“Kemi luftuar me flakët me orë të tëra”/ Pësoi djegie në fytyrë dhe trup, zjarrfikësi tregon momentet e tmerrit: Po rrezikoheshin familjet, ndërhymë
Fshatrat Lugar dhe Grapsh në Bashkinë e Dropullit u përfshin nga zjarret duke bërë që flakët të rrezikonin edhe banesat.  Në përpjekje për të neutralizuar flakët, zjarrfikësi Romeo Sulejmani, nga shërbimi zjarrfikës i Përmetit pësoi djegie të shkallës së dytë në fytyrë dhe pjesë …

“Kemi luftuar me flakët me orë të tëra”/ Pësoi djegie në fytyrë dhe trup, zjarrfikësi tregon momentet e tmerrit: Po rrezikoheshin familjet, ndërhymë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook