LIVE/ Ndeshja nis “zjarr”, festë e madhe te Holanda, ndëshkohet Anglia


LIVE/ Ndeshja nis “zjarr”, festë e madhe te Holanda, ndëshkohet Anglia
Sfida  filloi me ritëm të lartë, “tulipanët” zhbllokuan ndeshjen që në minutën e nëntë, falë një finalizimi perfekt të Xavi Simons.

LIVE/ Ndeshja nis “zjarr”, festë e madhe te Holanda, ndëshkohet Anglia

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook