Fotot nga paparazzi/ Bled Çuçi ‘shkrin gazit’ Blerina Gjylametin

Blerina Gjylameti njihet si një ndër deputet më sharmante. Këtë të enjte ajo u shfaq me një kostum të kuq në Parlament, e kombinuar më së miri me aksesorët rozë pastel.

Por këtë herë nuk do të flasim për stilin e saj, por për këtë buzëqeshje që duket se nuk e ka kursyer. Ashtu si shihet edhe në foto, Gjylameti ka ndaluar në hyrje të Parlamentit, duke kaluar disa momente bisede me ministrin e Brendshëm.

Deputetja e Partisë Socialiste për qarkun e Korçës duket se nuk i ka mbajtur dot të qeshurat, ndoshta nga batutat e shkëmbyera mes dy kolegëve. E natyrisht që ky moment nuk mund t’i shpëtonte fotografit tonë që e ka memorizuar këtë fragment.

Fotot nga paparazzi/ Bled Çuçi ‘shkrin gazit’ Blerina Gjylametin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook