Sot këngëtari më popullor në Shqipëri, mirëpo s’do ta njihni si dukej ai disa vite më parë (FOTO)

Pavarësisht viteve të shumta artistike mbi shpatulla, ai ende mbetet një nga këngëtarët më të pëlqyer të muzikës shqiptare.

Bëhet fjalë për artistin e mirënjohur Sinan Hoxha. Më shumë se 20 vite në industrinë tonë muzikore, këngëtari akoma është shumë i angazhuar me projekte të reja dhe me koncerte kudo ku ka shqiptarë.

Sinan Hoxha është rritur pothuajse në sytë e publikut, ama nga kjo foto e rinisë së tij shumë persona nuk do të ishin të aftë ta njihnin.

Në foton e mësipërme duket autori i hitit “Sytë Blu” shumë ndryshe nga sot, me flokë të dendur të ngritura lart dhe pa mjekër.

Ju kujtojmë që projekti i fundit muzikor i publikuar nga Sinan Hoxha është kënga e titulluar “Se le baba”, e cila u bë një sensacion në rrjetet sociale, sidomos TikTok.

Sot këngëtari më popullor në Shqipëri, mirëpo s’do ta njihni si dukej ai disa vite më parë (FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook