VIDEO/ Edmond Dosti, kunj Osmanit: Hipokrizia s’ka kufi, kanë puthur fanellën e kuqe…

Triumfi i Tiranës në derbi ndaj Partizanit, duke i dhënë edhe titullin kampion bardhebluve, ka nisur festën por edhe ka nisur thumbimet e zakonshme mes palëve, duke bërë protagonistë edhe figura shumë të njohura ë të dy skuadrave. Një prej tyre është edhe ish-bomberi i të kuqve, Edmond Dosti, i cili nuk ka ngurruar të lëshojë një kunj në adresë të drejtorit sportiv të bardhebluve, Tefik Osmani.

asdssds

Ky i fundit ka shprehur hapur dashurinë për klubin e Tiranës, duke postuar sot në rrjetet sociale që ishte gati të vdiste për të. Edmond Dosti i është përgjigjur menjëherë me një postim në rrjetet sociale, duke i kujtuar një moment të karrierës së tij kur ish-mbrojtësi puthte stemën e Partizanit në një fitore në derbi.

0fbb4c1b-3833-40c8-887b-90e51ea505bf

“Më vjen shumë mirë që dikush nga ata e kanë puthur bluzën tonë të kuqe, kurse ne të atyre asnjëherë. Hipokrizia s’ka kufi”, shkruante Dosti, duke postuar edhe videon e asaj ndeshje.

Arena e Lajmit


VIDEO/ Edmond Dosti, kunj Osmanit: Hipokrizia s’ka kufi, kanë puthur fanellën e kuqe…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook