Iu gjetën në makinë pajisje policie, kush është i riu në Elbasan që hyri në telashe me drejtësinë (EMRI)

Elbasan

Policia e Elbasanit ka proceduar penalisht 20-vjeçarin Eldjon Qosja.

Sipas uniformave blu gjatë kontrollit në automjetin e të riut u gjetën dhe sekuestruan 2 radio si ato të policisë. Qosja është banues në lagjen “28 Nëntori” të këtij qytetin, ndërsa është proceduar për veprën penale “Mbajtja pa të drejtë e uniformës”.

“-E. Q., 20 vjeç, banues në lagjen “28 Nëntori”, Elbasan, për veprën penale “Mbajtja pa të drejtë e uniformës”, pasi gjatë kontrollit në automjetin e tij, iu gjetën dhe iu sekuestruan në cilësinë e provës materiale 2 radio si ato të Policisë;” njofton policia.

Arena e Lajmit

Iu gjetën në makinë pajisje policie, kush është i riu në Elbasan që hyri në telashe me drejtësinë (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook