Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë, Meta uron shkodranët: Suksese të reja dhe përfaqësim dinjitoz në sfidat ndërkombëtare!

6c4583a3 4097 48f8 A382 5ff1827e0180

Presidenti Ilir Meta ka uruar Vllazninë për fitoren në Kupën e Shqipërisë.

Kreu i Shtetit në një postim në rrjete sociale, shkruan se ky trofe është i rëndësishëm për historinë e klubit legjendar. Më tej ai e uron ekipin Shkodran për përfaqësim më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare.

Postimi i Ilir Metës:

Urime KF Vllaznia! Urime Shkodra! Urime tifozëve kuqeblu!
Fitorja e Kupës së Shqipërisë, një trofe i rëndësishëm për historinë e lavdishme të klubit legjendar!
Suksese të reja dhe përfaqësim dinjitoz në sfidat ndërkombëtare!

(BlkanWeb)

Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë, Meta uron shkodranët: Suksese të reja dhe përfaqësim dinjitoz në sfidat ndërkombëtare!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook