“Vit fantastik me shumë aventura”, Diego Longo zyrtarizon largimin nga Kukësi: Falënderoj lojtarët, i uroj më të mirën klubit

Ish-trajneri i Kukësit Diego Longo ka reaguar pak minuta pas zyrtarizmit të largimit të tij nga Kukësi.

DIEGO LONGO

Trajneri ka komunikuar vendimin nëpërmjet një statusi në “Facebook” ku ka falënderuar lojtarët dhe stafin si dhe i ka uruar më të mirën klubit.

“Komunikoj se kam vendosur në dakortësi me Kukësin të ndërpresim eksperiencën së bashku.

Falënderoj lojtarët dhe stafin për këtë vit fantastik dhe aventurat e shumta të kaluara së bashku, i uroj më të mirën klubit në Shqipëri dhe në Ligën e Konferencës.” Ka shkruar Longo.

Postimi i trajnerit në “Facebook”:

Comunico di aver deciso di comune accordo con FK Kukesi di interrompere la nostra esperienza insieme.
Ringrazio i giocatori e lo staff per il fantastico anno e le tante avventure passate insieme e auguro loro i migliori successi in Albania e in Conference League.
Arena e Lajmit

Loading…

“Vit fantastik me shumë aventura”, Diego Longo zyrtarizon largimin nga Kukësi: Falënderoj lojtarët, i uroj më të mirën klubit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook