Skuadra e sezoni të ardhshëm fillon të marri formë, dy objektivat e merkatos një hap larg Juventusit

Angel di Maria e Pol Pogba janë gati t’i bashkohen Juventusit dhe po presin vetëm telefonatën e drejtuesve bardhezinj.

676576

Për argjentinasin është propozuar një kontratë 1-vjeçare me opsion rinovimi edhe për 1 vit tjetër për 7.5 milionë euro në sezon, ndërkohë që për francezin oferta e majme prej 8 milionë eurosh plus 2 të tjerash në formë bonusesh përfshin 3 vite.

Pas kohës së marrë në fillim nga lojtarët, të dy kanë vendosur të jenë pjesë e bardhezinjve sezonin e ardhshëm dhe tani presin vetëm firmat përfundimtare.

Arena e Lajmit


Loading…

Skuadra e sezoni të ardhshëm fillon të marri formë, dy objektivat e merkatos një hap larg Juventusit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook