Shkëlqeu me Romën, Mançester Junajtid vendoset në gjurmët e sulmuesit të verdhekuqve

Me objektivin e Darvin Nunjezit sfumuar, Mançester Junajtidi po sheh për alternativa të tjera për të zëvendësuar Edinson Kavanin sezonin e ardhshëm.

abraham

Një nga emrat është ish-sulmuesi i Çelsit, Tami Abraham. Sulmuesi i Romës u transferua në Itali verën e shkuar për 34 milionë paund.

Në sezonin e tij të parë më “Olimpico”, produkti i akademisë së Çelsit shënoi 26 gola në 52 ndeshje në të gjitha kompeticionet. Trajneri Zhoze Murinjo i ka premtuar 24- vjeçarit se do ta lërë të kthehet në Angli kur ai të dëshirojë.

Arena e Lajmit


Loading…

Shkëlqeu me Romën, Mançester Junajtid vendoset në gjurmët e sulmuesit të verdhekuqve

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook