“Një vjeshtë ripërtëritëse për demokracinë në Shqipëri po afron!”, Ilir Meta: Na duhet shumë punë përgjatë të gjithë gushtit

Ilir Meta63333

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka deklaruar se po afron një vjeshtë përtëritëse për të gjithë Shqipërinë.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta u shpreh se gushti është një muaj i mbushur me punë në mënyrë që të arrihet në vjeshte tek llogaridhënia.

“Na duhet shumë punë duke nisur nga sot, duke vijuar përgjatë të gjithë gushtit, në mënyrë që të kemi një vjeshtë ripërtëritëse, për demokracinë, për llogaridhënien për Shqipërinë për të rinjtë e saj”, u shpreh Meta.

Arena e Lajmit

“Një vjeshtë ripërtëritëse për demokracinë në Shqipëri po afron!”, Ilir Meta: Na duhet shumë punë përgjatë të gjithë gushtit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook