VIDEO/ Gol dhe asist, futbollisti shqiptar shkëlqen te Legia e Varshavës

Shqiptari i Kosovës, Lirim Kastrati, ishte protagonist në miqësoren që Legia e Varshavës zhvilloi ditën e sotme ndaj Motor Lublin, ku shënoi një gol e asistoi në një tjetër. Pavarësisht golit dhe asistit të Kastratit, Legia u mposhtë në miqësore nga skuadra tjetër polake me rezultatin 3-2.

Kastrati

Kastrati realizoi nga brenda zonës në minutën e 12-të të ndeshjes, ndërsa asistoi në minutën e 56-të për Mariusz Rybickin. Për Legian polake është disfata e tretë në ndeshjet përgatitore për sezonin e ri.

Arena e Lajmit


Loading…

VIDEO/ Gol dhe asist, futbollisti shqiptar shkëlqen te Legia e Varshavës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook