Fotolajm/ “O arbitër po më copëtojnë”, shikoni si ia bënë këmbën Seferit në Luksemburg pas “trajtimit special”

Taulant Seferi ka qenë i “vëzhguari special” i ndeshjes së të mërkurës në Ligën e Kampioneve që Tirana luajti në fushën e Dudelanzh. I vëzhguar për cilësitë e tij, ndaj edhe mbrojtësit kundërshtarë nuk kanë kursye “trajtimin special” me shkelma gjatë gjithë kohës ndaj tij.

seferi

Futbollisti i kërkoi disa herë gjyqtarit që të ndalonte këto goditje ndaj tij. “Ai më copëtoi” iu drejtua futbollisti i Tiranës në një moment kryesorit të sfidës, i cili i bënte thirrje që të ishte më i qetë.

Dhe nuk kishte faj, pasi nga goditjet që mori, Seferi ka pësuar një të çarë të dukshme në pjesën e sipërme të këmbës. Një shqetësim jo i vogël për bomberin e bardhebluve, i cili duhet të jetë në formën më të mirë në sfidën e kthimit ku kampionët e Shqipërisë do të tentojnë të përmbysin rezultatin.

WhatsApp Image 2022-07-08 at 10.26.19 PM (1)

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Fotolajm/ “O arbitër po më copëtojnë”, shikoni si ia bënë këmbën Seferit në Luksemburg pas “trajtimit special”

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook