I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet 41-vjeçari shqiptar në Gjermani

Arrestim 7

Policia gjermane ka arrestuar ditën e djeshme një shtetas shqiptar.

Mediat vendase raportojnë se 41-vjeçari ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike nga Belgjika.

Arrestimi i tij është kryer në aeroportin Niederrhein në Weeze.

Arena e Lajmit

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet 41-vjeçari shqiptar në Gjermani

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook