Krim në familje në Tepelenë, 42-vjeçari godet me thikë gruan dhe më pas veten

Ambulance 1

Krim në familje në Tepelenë. Një 42-vjeçar ka goditur me thikë bashkëshorten e tij, shtetasen me inicialet F.N., dhe më pas është vetëplagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:40, në lagjen “Selam Musai”.

Mësohet se burrë e grua janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Deri më tani nuk dihen detaje nga krimi në fjalë.

NJOFTIMI I POLICISE
Rreth orës 09:40, në lagjen “Selam Musai”, Tepelenë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, në banesë, shtetasi L. N., 42 vjeç, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe, dhe më pas është vetëdëmtuar me mjet prerës.

Të dy këta shtetas janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave ngjarjes.

Arena e Lajmit

Krim në familje në Tepelenë, 42-vjeçari godet me thikë gruan dhe më pas veten

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook