Protesta e opozitës më 11 shkurt/ Meta: Kur flisja unë për komplot kundër demokracisë nuk besonit, do tregojmë që…

Meta 1

Kam qenë dhe jam i ndërgjegjshëm për sfidat e opozitës.

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, në një prononcim për mediat foli për protestën e 11 shkurtit.

Meta u shpreh se më 11 shkurt shqiptarët do e tregojnë se jemi populli më evropian.

“Të jesh në opozitë është një mision sidomos në këto kushte. Komploti kundër demokracisë është më afër se kurrë. Kur flisja unë, nuk besonit. Korrupsionin e kanë të shkruar në ballë. Janë si ai që merrte lekët me qese në parking. Ndaj, të gjithë atje. Jemi populli më evropian dhe do e tregojmë më 11 shkurt”, tha Meta.

Arena e Lajmit

Protesta e opozitës më 11 shkurt/ Meta: Kur flisja unë për komplot kundër demokracisë nuk besonit, do tregojmë që…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook