Moment i artë në karrierë/ Ish-mesfushori i Skënderbeut që u ftua nga përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut firmos kontratën e re me…

Ish-mesfushori i Skënderbeut, Agon Elezi po kalon një moment të artë në karrierë.

Agon-Elezi

Pasi mori një thirrje debutuese në ekipin A të Përfaqësues së Maqedonisë së Veriut, ai nënshkroi edhe vazhdimin e kontratës deri në maj të vitit 2024 me klubin e Varazhdin që militon në elitën e futbollit kroat.

Elezi së bashku me Pëllumbin janë pjesë e skuadrën kroate që nga shtatori i vitit 2020. Këtë sezon 21-vjeçari është aktivizuar nëntë ndeshje dhe shënoi dy gola.

Arena e Lajmit

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”


Moment i artë në karrierë/ Ish-mesfushori i Skënderbeut që u ftua nga përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut firmos kontratën e re me…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook