Realizoi gol me Leverkusen, Xhaka: Duam diçka speciale këtë sezon

Granit Xhaka realizoi gol në fitoren 1-5 të Leverkusen ndaj Frankfurt.

“Ne startuam ndeshjen mirë, kishim në kontrollim ndeshjen dhe kishim pak fat kur rezultati u bë 1:1. Ne kishim dëshirë të qëndronim pa humbje sot, e bëm sërish dhe jemi afër të arrijmë diçka speciale këtë sezon”, u shpreh Xhaka pas ndeshjes.

Arena e Lajmit

Realizoi gol me Leverkusen, Xhaka: Duam diçka speciale këtë sezon

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook