Kërkon shpalljen i pafajshëm, Fredi Beleri ankimon e vendimin e GJKKO

Fredi Beleri ankimon e vendimin e GJKKO dhe kërkon prishjen e vendimit dhe te shpallet i pafajshëm. Gazetarja Klodiana Lala raporton për se dosja është dorëzuar të premten nga GJKKO ne Apelin e Posaçëm dhe pritet të hidhet në short për t’u caktuar trupa gjykuese.

Kujtojmë se GJKKO ka dënuar me 2 vite burg Belerin. Ndërsa, GJKKO ka dënuar 1 vit e 6 muaj burg Pandeli Kokaveshin, por dënimi me burg për të është pezulluar dhe do të qëndrojë 3 vite në shërbim prove. Dënimi alternativ për Kokaveshin u vendos, për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

Arena e Lajmit

Kërkon shpalljen i pafajshëm, Fredi Beleri ankimon e vendimin e GJKKO

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook