Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës dhe kush do të largohet? Me shumë surpriza dhe debate, ndiqni spektaklin e sotëm!

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës dhe kush do të largohet? Me shumë surpriza dhe debate, ndiqni spektaklin e sotëm!Kanë ngelur vetëm 18 ditë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”, dhe “lufta” për të qëndruar në shtëpi deri më 25 maj mes banorëve është ashpërsuar.

Pas zgjedhjes së finalistit të parë shtëpia nuk është më e njëjta. A po zbulohet një marrëdhënie mes Erjolës dhe Romeos? Egla dhe Juli po përballen ashpër si kurrë më parë.

Mik me Romeon, armik me Heidin, çfarë e revoltoi Meritonin? Julian Deda, pas 115 ditësh, takon vajzën në ditën e saj të lindjes.

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës? Kush do të largohet?

Për të mësuar këto, ndiqni spektaklin e sotëm në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të DigitAlb, “Big Brother VIP 1” dhe “Big Brother VIP 2” si dhe në kanalin e YouTube.

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës dhe kush do të largohet? Me shumë surpriza dhe debate, ndiqni spektaklin e sotëm!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook