ZYRTARE/ Do të largohet nga Chelsea, Thiago Silva rikthehet në Brazil

Thiago Silva do të bashkohet me Fluminensen. Lajmi për rikthimin e madh është bërë me dije nga klubi brazilian, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Përbindëshi është kthyer” – shkruan Fluminense. Mbrojtësi Thiago Silva do të largohet nga Cheslea, skuadër në të cilën qëndroi për disa sezone. 39-vjeçari ka një CV të pasur, teksa më parë për ka luajtur për Porto, Fluminense, Dinamo e Moskës, PSG dhe Milan.

 

(J.S/)

Arena e Lajmit

ZYRTARE/ Do të largohet nga Chelsea, Thiago Silva rikthehet në Brazil

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook