Pranë lokalit të tij u vu lëndë plasëse, Stërkaj për News24: Nuk kam asnjë konflikt

Ferdi Sterkaj, kryetar i Rithemelimit të PD Malësi e Madhe, ka reaguar për News24 në lidhje me lajmin për vendosjen e një sasie lënde plasëse pranë biznesit të tij.

Sterkaj: Lënda plasëse nuk ka lidhje me mua. Tritoli është vendosur në një parking publik i zonës së Razmës që nuk është pronë e imja. Nuk kam asnjë konflikt dhe ky shpërthim me lëndë plasëse nuk lidhet me mua. Parkingu është i shkëputur nga biznesi im dhe prona ime. Aty afër parkingut ndodhet vetëm një reklamë por është pronë publike e përbashkët. Nuk kam probleme dhe nuk kam patur asnjë kërcënim apo konflikte. Shpresoj që policia ta zbardh se me çfarë lidhet kjo ngjarje dhe të gjenden autorët.

Arena e Lajmit

Pranë lokalit të tij u vu lëndë plasëse, Stërkaj për News24: Nuk kam asnjë konflikt

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook