Vetëvrasja e efektives 21-vjeçare me armën e shërbimit, arrestohet i dashuri i saj. I riu akuzohet se…

Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Tiranën, ku një efektive 21-vjeçare vrau veten me armën e shërbimit, u arrestua i dashuri i saj.

Ai akuzohet për veprën penale pengimi i zbardhjes së të vërtetës. Gazetari Igli Çelmeta, raporton për se i dashuri, 27-vjeçari me inicialet E.N., ka fshirë disa mesazhe në telefonin e të ndjerës në komunikimet me të.

Po ashtu mësohet se babai i 27-vjeçarit po ashtu ishte polic dhe punonte në të njëjtin komisariat me 21-vjeçaren.
()

Arena e Lajmit

Vetëvrasja e efektives 21-vjeçare me armën e shërbimit, arrestohet i dashuri i saj. I riu akuzohet se…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook