Sezoni me dy trofe te Leverkusen, Xhaka: Kujtim i mahnitshëm, shihemi në etapën tjetër

Mesfushori shqiptar i Leverkusen, Granit Xhaka u shpreh i lumtur për fitimin e Kupës dhe Bundesligës.

“Fundi perfekt i sezonit të parë në ekipin e Bajer Leverkusen. Etapë e paharrueshme. Ne ia dolëm të fitonim Bundesligën, tashmë e kishte radhën Kupa. E kemi mbyllur të pamposhtur në këto dy kompeticione. Kujtim i mahnitshëm, i cili do të mbahet mend gjatë jo vetëm nga tifozët tanë. Faleminderit mbështetësve të Leverkusenit. Shihemi në etapën tjetër” – tha ai.

(J.S/BalkanwWeb)

Arena e Lajmit

Sezoni me dy trofe te Leverkusen, Xhaka: Kujtim i mahnitshëm, shihemi në etapën tjetër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook