Kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut, Lindita Nikolla uron Afrim Gashin: Besimplotë se bashkëpunimi mes dy Kuvendeve do të zgjerohet

Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla, ka uruar z. Afrim Gashi, me rastin e zgjedhjes në postin e Kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë së Veriut.

Ajo u shpreh se ka besimin se me zgjedhjen e tij, bashkëpunimi mes Parlamenteve të dy vendeve do të rritet.

“Urime Kryetarit të ri të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, z. Afrim Gashi.
Me besimin se bashkëpunimi parlamentar mes Kuvendit të Shqipërisë dhe Kuvendit të Maqedonisë së Veriut do të rritet e zgjerohet”, tha Nikolla.

Arena e Lajmit

Kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut, Lindita Nikolla uron Afrim Gashin: Besimplotë se bashkëpunimi mes dy Kuvendeve do të zgjerohet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook