25-vjetori i çlirimit të Kosovës, presidentja Osmani pret Edi Ramën

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim kryeministrin Edi Rama.

Bashkë me Ramën ka qenë edhe ish-kryeministri i Italisë Massimo D’Alema.

Mediat janë lejuar të marrin pamje te pritja para objektit të Presidencës, ndërkohë që nuk është paraparë të mbahet ndonjë konferencë e përbashkët për media.

Rama gjatë ditës do të takohet edhe me kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama. Me këtë rast, atij do t’i ndahet “Çelësi i qytetit”.

Arena e Lajmit

25-vjetori i çlirimit të Kosovës, presidentja Osmani pret Edi Ramën

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook