Prag Euro 2024/ “Mallkimi” për Holandën vazhdon, jashtë evropianit edhe Koopmeiners

Nuk kanë fund telashet për Holandën e Ronald Koeman. Tekniku vetëm disa orë pasi humbi një prej mesfushorëve më të talentuar, Frenkie De Jong, tani duhet të bëjë edhe pa mefushorin e Atalantës, Teun Koopmeiners.

Futbollisti i “tulipanëve” u dëmtua teksa po kryente nxehmjen, përpara miqësores që Holanda zhvilloi të hënën në mbrëmje përballë Isalndës, në Rotherdam.
Në këtë mënyrë tekniku Koeman, duhet të “privohet” nga tre mesfushorë shumë të rëndësishëm, të skuadrës siç janë Frenkie De Jong, Teun Koopmeiners si dhe Marten de Roon.

()

Arena e Lajmit

Prag Euro 2024/ “Mallkimi” për Holandën vazhdon, jashtë evropianit edhe Koopmeiners

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook